E TURPSHME/ Gruaja shet lule, i turren policët e bashkisë së Tiranës (VIDEO)

E Enjte, 12 July 2018 12:33

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme një video, ku duken disa policë të Bashkisë së Tiranës, teksa i marrin lulet një gruaje.

Ajo kishte dalë për të shitur tufa lulesh, në mënyrë që të ushqente kalamajtë, por policët bashkiakë i janë turrur duke i vënë gjobë.

Kjo është një nga videot më të turpshme, ku policia e Bashkisë së Tiranës, ditën për diell, dhunon dinjitetin e një gruaje, e cila nuk po shet as drogë dhe as nuk po bën korrupsion.

Ajo vetëm po shet lule, për të mbajtur fëmijët me bukë.

Reagimi i Sali Berishës:

As lulet nuk kursejnë narkopolicet e Lal Plehut!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje Dr. Berisha!
Ja se si krenohet Lal Plehu me buxhet 100 milion euro ne bashkine e Tiranes. Ky buxhet mbushet me lotet dhe sakrificat e te pamundurve, me mundin dhe djersen a te ndershmeve, nderkohe qe pushteti dhe oligarkia majmen mbi trishtimin e nje plake qe me shitjen si ambulante justifikon vec kafshaten. 
Me respekt”

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arrestohet krimineli, por e gjithë bota flet për qafën e tij

Globi

Arrestohet krimineli, por e gjithë bota flet për qafën e tij

Policia e e Floridas në SHBA ka arrestuar një kriminel, por që e gjithë bota po flet për qafën e tij. Bëhet fjalë për Charles Dion McDowell, 31 vjeç, i cili...

Përmbytjet në Bodrum, makinat përfundojnë në det

Globi

Përmbytjet në Bodrum, makinat përfundojnë në det

Reshjet e dendura të shiut shkaktuan përmbytje në qytetin turistik të Turqisë, Bodrum, në Detin Egje, raporton Anadolu Agency (AA). Ujërat e rrëmbyeshëm morën çdo gjë para vetes në rrugët nga...

E pabesueshme, rekordi i jashtëzakonshëm i portierit bullgar

Sport

E pabesueshme, rekordi i jashtëzakonshëm i portierit bullgar

Kur Georgi Petkov debutoi me Bullgarinë në një miqësore kundër Marokut në vitin e largët 19998, Hristo Stoichkov ishte sulmuesi i kombëtares bullgare, Mbappe ishte 3-ditësh, Messi ishte 11 vjeç...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!