Altetet e bardha të Ramës në samit, ‘plasin’ memet, Ramën e bëjnë klloun

E mërkurë, 11 July 2018 22:31

Edi Rama dje tërhoqi edhe vëmendjen e mediave botërore për atletet e bardha që veshi në samit.  Për këto altete shkroi edhe prestigjiozja BBC, i kushtoi një artikull ironik kryeministrit shqiptar.

Mirëpo kjo nuk ka përfunduar me kaq, talljet në rrjet me Edi Ramën janë tashmë të pafundme. Sot kanë shpërthyer memet, ku Ramën e krahasojnë me një klloun.

Modifikuar më E mërkurë, 11 July 2018 22:32

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!